KONST / Litografier / Litografier 5191063
nr 519 1063
Litografier
2st, Björn Krestensen + 1st signerad, 31x22
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 april 2008
kl 17:37:00
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr